MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghyllor 11108079
*
nr 1110 8079
Vägghyllor
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:00:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 22:11:43
1
600 kr
19/5 19:22:47
2
800 kr
22/5 16:42:27
3
800 kr
22/5 16:42:27
2
800 kr (Budbetjänt)
22/5 18:43:08
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53
-
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22
-
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40
*
Vägghyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8079
Vägghyllor
Ett par, 1950-tal, teak, längd: 60 cm, djup: 22 cm, höjd: 17 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 22:11:43 | 1 | 600 kr |
19/5 19:22:47 | 2 | 800 kr |
22/5 16:42:27 | 3 | 800 kr |
22/5 16:42:27 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:43:08 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä vägghyllor
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:53 -
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:22 -
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
3338 Hängskåp
1800-tal, glasade dörrpar. Bredd: 60 cm. Djup: 31 ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42 -
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:40